Отже, чоловіки. Уявіть, що вам 21 рік і ви заробили (не мама або папа дали) ну скажімо 35-40 тисяч долларів. У вас мрія купити автівку. Яку візьмете?
- Сью Кучеряшка
- Велоспорт
- 2025-10-18 19:51
10
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Лента.укр
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
24
Chubchik81
19
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
11
Неперевершений...
8
ВНВ
6
аннуся
5
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Nissan Maxsima a35 ))
Мені подобається японський автопром
Привет, Чуб. У нас уже Ауди есть))))
Это сложно представить.
В Європі гарну машинку з під "дідуся" чи "бабусі" (2005-2006 років) у майже ідеальному стані можна взяти за 1500-2000 євро (2000-2500 долларів) на решту грошей однушку (смарт) в Києві під здачу, але це за умови, якщо в Україні хтось є щоб час від часу мониторити ситуацію з орендарями, а сам хлопчина живе в Європі.
Він що зашортив ринок 10.10.2025 !?!? ризиковий хлопець
наступного разу може так не пощастити, тому гроші однозначно треба капіталізувати.
Та ні, він іншим займається, але машину купив. Звісно, що він крутелик, що мозгами своїми заробив, але ж блін як безглуздо потратив((( Я вже трішки відійшла, але і досі про квартиру думаю((( каже, я ще зароблю...
Дай Боже!
Так! Дай Боже!
Ніколи в мене не було мрії про автівку. Ааааа! Я ж не чоловік 21 року!
Ггг
Я не чоловік, але також купила б квартиру одразу. А потім можна й про машину подумати))
Квартиру
Ну в 21 я стільки не заробляв )))
Квартиру б купив… Шо та машина… купа заліза )))
Отож
Лексус
О боги
"Москвич 412" залізяка ще та.
Я з однієї з своїх першмх зарплат купив собі магнітолу Вєга 119...