А бувають взагалі дівчата, які ніколи не зраджували своїм хлопцям?
- ВНВ
- Знайомства, стосунки
- 2025-08-25 22:13
4
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Бывают конечно, если рядом достойный мужчина!
Ну, якщо дівчина має 2-3 хлопця, то коли їй зраджувати?
Знаходити виправдання всім і кожному - це, мабуть, теж проблема в ставленні до людей. Теж така((
Ну, в даному конкретному випадку, це - жарт. А взагалі, я не шукаю виправдання людям, часто я просто намагаюсь зрозуміти чому вони вчиняють так, як вчинили.Головне, що моє розуміння не дорівнює схваленню
Зрозуміло, що жарт)
Причина може бути в минулому, в дитинстві, в психологічних травмах… тому часто пояснень просто нема.
О! А я думала, що це тільки в мене так
Таке ставлення до людей - запорука *розширених здібностей*, як зрозуміла. Не буде агресивної поведінки стосовно людини, яку б інформацію про неї не отримала. Без цього *доступ* закритий.
Дивлячись що ти під цим маєш на увазі
Грай на випередження