Я вважаю що жінки створені тільки для того, щоб прикрашати життя чоловіків... Згодні?
7
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Так и есть, если мозгами выбираешь своего человека, а не другим местом!!!
А чоловіки тоді - щоб народжувати й виховувати дітей. Треба ж комусь.
З ніг на голову)
Чоловіки-раби!!
будуть запернчення?
жінки створені тільки для того, щоб прикрашати життя чоловіків: купляти чоловікам коштовні подарунки, водити чоловіків по ресторанам, возити чоловіків на Мальдіви
Згоден на все, аби мене вони не доставали )
ідеалист
)
еге ж бо...
Згодна. Але удар пательнею ще ніхто не відмінів
Згодна. Але... Якщо хочеш, щоб квітка прикрашала твоє життя, то доглядай її, як належить!
Почалося...
Та це й не закінчувалося ніколи
Кажуть, колись був матріархат...
БУВ??? Він і зараз Є!