Ото, як бабка каже - пораюся собі на куні. Котлетки жарю. І щось як дрон влітає. Шуму, гуде, я увертаюсь. Рукою збив, тарілкою накрив - випустив. Самочка жука оленя? На хвилинку, восьмий поверх.
- Слава Петров
- Жители.укр
- 2025-06-18 23:41
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Якраз сезон парування у них..))
Самка оленя прилетіла на куні?

А я шо? Я - ні шо...
)))
Бачив шлюбні ігри жуків-оленів?
Н,і, я ,звісно - юннат,але не до такогоступеня...
Бачив фото? Я тобі у ТГ скинула
В мене нема ТГ
А мені написало, що ти тепер у ТГ! Ну, то у вайбер зайди
Саме сезон. Червонокнижний. Ми для них дубок у селі садили. Бо, як немає дубка, то кубляться на груші.