Якби ви загубили транспортну картку — вам було б приємно, якби хтось її знайшов і написав вам?
4
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не знаю...не мав такої... Проїздні були, ще за студентства...
В нас же безкоштовний проїзд у міському транспорті. То ніяких карток. А якщо платна маршрутка, то там теж одна картка - гроші.
Яким чином написав?) Ти там царапаєш телефон?)
Малі губили раз п'ять)) Блокувала у себе в телефоні їх карти і потроху використовувала поїздки
Написала на [email protected], що знайшла картку. Написали, чи даю я згоду, щоб зі мною зв"язався її власник. Також запросили номер самої картки.
Ох, це не для інтровертів процедура) Будеш ще зустрічаються з власником?
Нова пошта
що це? вона іменна?
Не іменна, але має відношення до додатку.