Під час тривоги йдете в укриття ви..? .. лиш правду..
6
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ні разу не ходила, але цієї ночі спала в коридорі на підлозі. Більш не буду. Все болить.
Иду, укрываюсь одеялом!!!
это значит в укриття!!!
,Звісно. Ковдрою укриваюся
Небезпечно тепер ще більш у вас.
Та ладно. Откуда знаешь?
Будеш переїжджати з сімʼєю?
Не буду. Будемо жити в окупації. Ти не відповіла на моє питання.
Ти про наближення агресора до Сум?
А Ти про шо?
Де я, та де укриття)))
З тобою я б пішов.
За мене Марічка буде.
Ты хочешь что-бы я над ним надругался?
Та ну, ми зараз один за одного горою стояти як ніколи маєм.
Це да...
Тю, на неї, вона ще молода і цнотлива, ще пришиють розбещення неповнолітніх.
Ні. В нас його немає.