Як пахне радіація..?
3
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Напевно не знаю, та ,щось, бажання знати нема...але згоден з Ромою, як ти спитала, в мене зразу згадка про запах після рентгену...
Озоном мабуть... озоном пахне після грози радіація той самий генератор електронів...
Як там твої 10 генераторів?
Глупышка )) что ты будешь делать если генератор на катамаране выйдет из строя ?)) обсираясь на всех частотах орать мэйдэй мэйдей мэйдей
На катамарані два двигуни з 2ма генераторами, сонячні панелі, перед великою подорожжю обновили аккумулятори зробивши банку на 1200 ампер. мейдей вже ніхто не кричить. є супутніковий телефон та маяки з джипіес
А ОЧКО ТО СЖАЛОСЬ
Від чого воно у тебе стиснулося
Як скло