В понеділок відпочиватимете ви..? Чи на роботу?
5
в реальном времени
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Відпочиватиму на роботі
Не скажу, не хочу тебе розстраювати
Я відпочиваю кожен понеділок, графік такий.
На работу мы не ходим уже как годик. В этом плане можем себе позволить. Так, что отдых нам светит впереди.
В мене відпочинок тільки як вже не можу працювати. оце поки зібрала мішки зі "сміттям" (в нас раз на тиждень вивозять) та винесла гуляти розсаду, вже мокра. Слабкість якась. Не втягнулася у городню роботу ще.