Расставил вёдра на BTC, trump, TON, ETH, ETHW, NEO, APT, OP сижу и жду, а вы что планируете откупать? ))
- Марічка
- Психологія
- 2025-04-09 11:55
4
Играть!
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Встиг, поки Трамп там мутив?
Ще буде.... Трамп цим користується його б через поліграф провести думаю багато цікавого дізатися можна буде ))
це його точно Ющ навчив...я пам'ятаю, як та сволота зробила на три дні долар з 5,5 до 11 а потім повернула...
Я на початку війни у 2015 коли курс стрибав до 43 якось пару тисяч продав якраз будувався... добре зекономив на цих стрибках..
Та я бачу в тебе роги як в оленя, хто ж тобі їх так наставив? Жінка за кордоном?
ETH можно рассматривать серьезно со значений 1000$ и ниже за одну монету
Що?????
Это криптовалюта, Таня, она летит в АД вместе с американской фондой и тут два варианта или "закупился на лоях" или "покатался на хуях" если вдруг цены пойдут еще ниже
Про це з пуком балакай. він гарно робить вигляд що в цьому розбирається
Сам дивуюся його прогресу він навіть абрівіатуру BTC без помилок здатний написати, уявляєш?