Абрикос зацвів... уже мінімум 10 років поспіль така хня коли абрикос квітне?
- Марічка
- Психологія
- 2025-04-07 09:49
8
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Ти ще вдома?
Да, Лєночка, ще пєтляю, ще вдома, ще працюю
Холод собачій
У нас уже отцвел и лепестки облетели
Еще бы.... заморозок ночью был..((
цвести начал 2 недели назад
Нахрєна тобі в амстердамі арбикос
Доречі цікаво... чи є там абрикос
А нахрена тобі лісапет на катамарані та яким чином і навіщо скриваєш своє місцезнаходження?
А раптом хтось викраде нашого красеня і почне експлуатувати такий генератор проектів з сотнями кейсів... і це не говорячи ще про ніжки
Голова Селятинської громади Валерій Полянчук повідомив, що у гірському селі Верхній Ялівець стовпчик термометра опустився до позначки 16 градусів морозу.
Дякую, шкарпетковий, я ще в Києві
Продовжуєш копати підземний хід в Нідерланди?
Так
Так нажаль.
Зараз заморозки і все ... врожаю не буде