3 січня! за дві години назбирав понад 5 кг. грибів... коли таке було?
5
все регионы Украины
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Лента.укр
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Отец у меня тоже собирает.Тоже зимой как-то насобирал много,но это были белые и грузди.
Класно! Можна нажарити з картоплею и цибулькою
Ще шкварочки туди
І ще соус сметанковий з часничком до всього цього 
Як готуватимеш?
Я не вмію готувати )
Яких?
Гливи ....вешенки
Клас
)
це смачні
Братові дзвонив каже у вас там їх повно ...
на деревах
Можливо. але я тут до лісу не ходжу
Улюблена "їжа" глив - це тополі, можна зустріти у всіх парках таке..) Коли був 10 річним шибздиком полюбляв збирати гливи