Дотримуєтесь хвилини мовчання кожного ранку о 9 годині..?
6
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не завжди. Я прогнозую, що після Перемоги, в нас будуть обов'язкові заходи по покладанню квітів на мемориали і таке інше. Мене це буде бісити. Бо буде фальшиве. Хто справді дякуватиме, той сам купе і принесе без офіціозу...
Те ставлення яке зараз формується владою між суспільством та військовими призведе лише до розбрату і численних конфліктів у побуті і не виключено , що буде використано у політичних цілях. Я валю звідси, нічого доброго очікувати не варто
Отож
Буду честной. Я не дотримуюсь минуточки молчания, хотя очень стремлюсь.
схуялі?
Ні
Я взагалі завжди мовчу.
Ні. нащо. кого це поверне
Не в ту сторону думаєш, хвилина мовчання не для того щоб повернути загиблих