Кого з форумчанам вживу бачили останнього разу ви..?
7
Сетевая станция на 30 кВт
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Аню, Крема, ВНВ
Навіть не пам'ятаю вже.
Нікого )))
Щасливчик)))
А ти кого?
Квадратного бачила, коли була проїздом в столиці в 2011
А зараз ти де?
Хм.. не пам'ятаю такого
Йош, нє?)
+ точно
це сікрєт
Я вчора про Ксю думала, не підтримуєш зв”язок з нею?
це сікрєт
Привіт їй передавай.
Да ти взагалі сплошний сікрєт (читать - пиздун)
Ольку((((
І більш нікого!!
От брехуняра
уяви, вона тебе тут кожен раз бачить і кожен раз думає який ти лох
Добре мабуть, що твій йобарь сюди не заходить
Сумуєш?
Оленьку, Олечку... як дитина чесслово, Слава.
То мій діагноз, Романе, не переймвйся!
Бука
Це ще до 2013 року було.
А хто це був?
Ксю... Давай відверто, у тебе мабуть вже зморшки усюди пішли, а так себе і не показала нікому, що з цим робитимемо?
ШІ мені підказав, що всі мої зморшки - це лише нагадування, що я жила, сміялася й не боялася часу. Цікаво, чому в минулому часі)
Складнощі інтерпритації думаю ШІ не усвідомлює таких нюансів , як минулий час при розповіді про життя якщо не акцентувати саме на цьому увагу...)
А ще гроші в мене просить!
От сука )
Багато хто, кицю.
Наприклад
Ламка,Буня,Роза мало? Ксюша, Володя-Чуб, навіть Омела
То ти на з»їздах бував?
Ага КПСС