В мене є два улюблені раритетні кухолі один пивний інший для квасу... з того що для квасу я люблю пити пиво... а квас я не п'ю і з пивним кухолем ми бачимося рідко... і що мені робити якщо він мені теж подобатися?
6
все регионы Украины
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Тєряюсь лять
)
Раритетні кухолі (с)
один пивний інший для квасу(с)
які пращури так вирішили???
а жаба з них воду пила???
КУПИ нові, не користуйся цим непотрібом обслюнявнинем!!
Я взагалі не знаю як ти живеш з такою проблемою)))
)
Вибирай
Ох, бачу нас багато, гедонистів))
Я з пивного п'ю воду)))
О гарна ідея )))