Користуєтесь Нова Пошта чи Укрпошта..? .. лиш правду..
7
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Користуюсь
Обидві в обігу)
І ще Meest.
Часто
А чому ти марина?
Надихнулась піснею. Уявила твою Марину саме такою
Эта пять
Уява моя сплела такий образ.
На що натякаєш?
Відділення закрилось на НП, куди ти мушлю мою мав надіслати(
Я знав що так буде, тому поки не надсилав
Нова Пошта
А якщо посилка загубилась?
Такого ще не було в мене
Обидві служби використовую.