Піцца на вечерю?
5
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Нічого вчора не було. Треба зав'язувати з вечерями. Бо товстію
Точно, вон скоро жопа отпадет особенно правая
А снідаєш? Обідаєш?
Снідаю і обідаю
Можешь не боятся и есть все подряд,как Ксюша.
Купив Мака. Фу, гидота(
Ти злий
Мак дійсно гидота. краще купити шмат мяса та запекти його
4 сира
жлобяра чому так мало
Кисломолочний сир з яблучком та малиною
А після - кава
Доречі по каву мою суперхіт
Покажи пакування
Яке пакування?
Як кава називається або картинку кинь.
Як тебе сусіди запакували, за те, що днями хіти слухаєш
Шо воно там слухає?
сцикло звичайне! сидить тихіше таргана!!
А не буде тобі мало?