- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Chubchik81
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 2 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 2 дня, 23 години тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 1 день, 20 годин томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 2 дня томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 2 дня тому
-
Олег Хмурый 2 дня, 23 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Якщо згадати Ведичну традицію індуїзму - все створене це прояв Творця в різних іпостасях і варіантах… навіть увесь пантеон їх богів, не тільки люди й інші істоти. Все це створюється заради гри. Видих - створення, вдох - руйнування, повертання до витоку.
Чому діти грають в ляльки й будують їм хатки?))
Чому ігромани грають в стратегії? Тотожні.
Але.
Є й така слушна думка: Творець вивчає сам себе, створивши щось за своєю подобою. Через нашу поведінку, почуття, помилки чи досягнення Він намагається зрозуміти сам себе… свої межі.
Хоча мені здається, що тут справа скоріше в зацікавленості науковим експериментом. Його «живучості», вдалому кодуванні, поєднанні хімічних речовин, тощо. Мати можливість створювати щось, без помилок, тим більше - досконале… це ж дуже цікаво. І захоплює. Навіть Божий прогрес не стоїть на місці))) ідея-винахід-створення-Задоволення. Або ні… і таке глючне створіння приречене.
Невдалий експеримент... Надав людині свободу вибору, сподіваючись, що вона вибиратиме завжди лише добре...
Навіть котики помічають територію...для всіх виживання то є добре
Що значить "виживання"? Жити краще за рахунок убивства іншого? Бо деякі це розуміють саме так...
"Навіть котики" (с) У людини є розум, тому вона має керуватися ним, а не тваринними інстинктами.
Має, але керується тваринними інстинктами. з цьго випливає що думка про те що людина має керуватися розумом - хибна.
Керуються тваринними інстинктами далеко не всі люди, а звідси випливає, що хибне саме твоє трактування)
В цілому людство так живе
Причем изначально в "жизненную протяженность" заложен жестокий естественный отбор .
Мені здається, наступного ж дня після створення Адама Всевишній сам собі ставив це питання)
Йому потрібна була любов. Люди здатні любити і приймати любов.
Всі ми суча випадковість
Без людини, його б нікому було придумати
Науковцем був)
Мабуть, британським)
Так))
Все було б добре якби... Cherchez la femme (укр. Шукайте жінку) — французький крилатий вислів. Використовується, коли поведінка людини є незрозумілою, тобто причина вчинків не може бути пояснена логічно.
Ну вони спочатку у райському саду собі жили голяка бігали..але щось пішло не так.
Та питання - нащо вони ВЗАГАЛІ? Хіба без людей неможна було?
Зараз поспілкувався з людиною яка в темі. зараз розкажу все як було...кароч це все шумери наробили. шумерські боги захотіли рабів собі, і почали творити істоту..і на якусь 3-5 спробу вішла людина. потім вона почала безконтрольно розмножуватись..ну там кум з кумою і понеслося...
це допотопний період...а чому допотопний тому що боги же почали побоюватись людей і боги вирішили трохи популяцію підчистити та зробити потоп, а був такий Зіусудра він підслухав те що боги задумали і пішов робити ковчег
Так були як мавпочки, а потім трапилась еволюція)
Теорія Опаріна ще веселіша за біблійну, як на мене...
Даж не знав про теорію опаріна...я скоріше повірю в палеоконтакт
Люди это маленькие клетки в его теле,они так же работают как клетки в теле человека.
Якось же він жив без людини?
Ну да,тело человека меняется,какие-то клетки исчезают и появляются новые,и мир тоже так
Як казав наш препод (по гармонии)-чтоб вам бьіло хорошо.За вопрос -спасибо. Отвлекает)
Мабуть людина - це іграшка - для нього .Так - что - от скуки - наверное.
(фото препода - для красотьі)
За іграшку... Колись в своєму блозі писала... Творець був маленький. То люди стали для нього іграшками. Творець виріс. Люди йому набридли, як набридають усім їхні іграшки. То він закинув нас до далекої шухляди й забув.
А ми все плекаємо надію, що Він нами перейматиметься...
Трепьіхаемся .Никак не сгинем...)
Похоже на то(закинув нас до далекої шухляди й забув.С)
Подвала Валерий Давидович
Дійсно, красивий чоловік
Добридень, співкамерники!
Я теж задавалась цим питанням. Мабуть щось пішло не так... Шукайте жінку... Все почалось з Єви.
Та жінка не винна. Дві статі потрібні для збільшення варіантів. Більш ні для чого.