КАБи на Ха. Знов люди загинули. То нам нагадують, що з "братами" не пощастило?
- Рада Данко
- Україна
- 2024-06-22 16:59
5
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Україну може врятувати лише китайський варіант правління. В понеділок упіймали на хабарі, а в середу вже похорон.
Не зовсім так. Україна зараз нагадує Італію 70-х років. Країна тоді як і в нас зараз була під владою суддівсько-прокурорської мафії.Без суддівської корупції не було б можливою спільна корупція та розкрадання.
Якби не боягузливі Шольц і Байден, то війна вже закінчилася б нашою перемогою РІК НАЗАД
То нам нагадують що є такі істоти. Кацапи. Мерзота. Побачиш кацапа то бій відразу
Навіть у тихому Луцьку сьогодні вночі було чути вибухи.
P.S. Певно, "брати" таким чином нам нагадали, що тут було рівно 83 роки тому...
КАБи здохли такі брати, вони брати тим хто 79 років тому КИЇВ бомбили...
Та отож.Тільки 83
Освіта вища, але без середньої...