— Степень эмоциональной реакции обратно пропорциональна знанию фактов — чем меньше вы знаете, тем более бурно реагируете. — Если какая-то точка зрения широко распространена, это вовсе не значит, что она не абсурдна. Больше того. Учитывая глупость боль?
- Впоискахлета
- Історія
- 2024-05-20 10:54
6
Цікава особистість, анархіст, атеїст і пацифіст. Виступав проти обов'язкової військової служби. Зараз би було багато прихильників. Не думаю, що це його слова. Або переклад неправильний. Тобто, він би не назвав більшість людей глупими
„Проблема этого мира в том, что глупцы и фанатики слишком уверены в себе, а умные люди полны сомнений.“ — Бертран Рассел
Так тут зовсім інший смисл)
Вспомни себя год назад... Много что изменилось... Одни стали ближе, другие ушли... Одно стало невероятно важным, другое перестало даже помниться...
_______________________________
Марк Леви
Круто ! Там внук Пугачёвой тоже сдриснул)
Видалено.
На всі повідомлення в інтернеті нуль емоцій. Ось кілька повідомлень: "Хотів служити на фронті, а не в ТЦК".
"Самогубство в лікарні: чоловік вистрибнув з вікна третього поверху".
"У Тисі виявили тіло людини: це восьмий потопельник від початку місяця".
И где этотакие сайты - безкомментарные .(хотя всё завист от способа регистрации на них , если с "плагина" какого - нибудь можно зайти - то - люди строчат))
Згодна. Хтось напише якусь маячню про всесвітній заговор - тут же тисячі емоційних коментарів)))
Але слід зауважити, що серед тих коментарів є різні - одні цю теорію бурхливо підтримують, інші - не менш бурхливо висміюють)
Так. але більшість за віру в заговор)) в нас у місті як тільки напишуть в телеграмі що вимкнуть світло на 2 годин ввечері - починається лайка.і це молоді люди.. і всі козли і все проти них
Фейсбук и ютуб лидируют -по тезисам -все козлы , один я вбеломпальтостоюкрасивый )
Я рідко буваю на фейсбуці а в ютубі взагалі не буваю. але не сказала би
А ще більше емоційних коментарів коли обговорюють що пищуть в місцевому тєлєграмі..тєлєграм доречі це фсбешная контора
Ну, законів фізики й математики це мало стосується))
Так он и не за цифрами наблюдал - когда выводил эти теоремы - аксиомы )
Намагалася перевести це в гумористичне русло)
Що ж до ступеня емоційної реакції, то багато залежить і від міцності психіки. Бо буває, що й адекватні та недурні люди реагують на якісь факти бурхливо. ІМХО, звичайно.
"бурлить" -это всегда проявление собственной слабости .Кто - то понимает это - и старается не частить . а кто - то этим только и живет)
Просто цікаво. Якщо просто у двір прилетів касетник, то людина теж не буде реагувати "емоційно"? Бо сильна... Чи є варіанти?
Только не говори , что это в твой двор(итак немеешь от ужаса -от того что в Харьковской области сейчас происходит)
У двір мого рідного брата. Живемо на одній вулиці тільки він від мене у 2 км. а ота вулиця, що люди живцем згоріли, бо влучило у ємкості з паливом, від мене у 100 м.Трішки у бік. бо ті, хто вниз від тих хат, то теж постраждали.
Суки
— Если какая-то точка зрения широко распространена, это вовсе не значит, что она не абсурдна. Больше того. Учитывая глупость большинства людей, широко распространённая точка зрения будет скорее глупа, чем разумна.
Бертран Рассел (Bertrand Russell) — английский философ, математик, лауреат Нобелевской премии по литературе.
(нарыла))