- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 16 годин тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 10 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 11 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 12 годин тому
-
Олег Хмурый 21 годину томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 21 годину томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
У моєї подруги зник син на війні ( я не наважуюсь навіть запитати про нього.
Может я ошибаюсь, но в некоторых ситуациях неведение ,возможно,не такое травмирующее.
Не знаю. Я не була в цій ситуації. Подруга не в Україні. Наймали адвокатів, шукали. Результату нема (
війна!!
співчуваю!!!
Оце подумала... Чому ми звемо отой світ найкращим? Бо йдуть туди найкращі
Там нет боли -наверное поэтому.
Хочеться щоб так уєбало по кремлю, щоб куранти розлетілись, а лєнін вибіг з мавзолєя подивитись що сталось
Наш "поліцяй" буде дуже НЕ задоволений!!!!
Какая милая картинка...аж настроение поднимается)
Видалено.
На жаль.нині в Україні напевно більше половини тих, у кого знайомі чи родичі загинули у цій війні
Вчора була на похоронах дівчини 15 років. Молодша сестра друга мого старшого сина. Пам'ятаю її ще лялею. Це піпєц(((((
Війна?
Ні,нещасний випадок. Бачила її в суботу вдень, привітна і усміхнена. А ввечорі вже все...
Ой біда.... сили батькам
Ага((((
Ужас....
Нехай там царствує...
Які гарні...
Дети...
Так. І від цього ще гірше...
Видалено.
і назавжди в пам'яті рідних і друзів!
Видалено.
Погиб мій друг. завтра привезуть(((( залишилась дружина та двоє синів.
А у нього -Даже дівчини не було .Яка би чекала.
Шкода хлопчину. Дуже
Чем дальше тем будет хуже. конца этому безумию не видно. сегодня видела парня без ноги, молодой, красивый...
Кстати , когда вижу без ноги , то даже радуюсь за человека.Сколько хлопців и без рук ,и без ног.....
Ох, сьогодні читала про нього у Бутусова((
Світла пам'ять і Царство Небесне!
Я тоже от Бутусова вышла на эти публикации.Радует только , что мать не дожила до этого ужаса........
Земля йому пухом
....
Это горе (
....Він включив нам твоє повідомлення і ми всім відділенням слухали твоє голосове не їхати на ту позицію Базель...Але ми не могли інакше...
Ніхто крім нас...(с)
Бідна матір. Не дай Боже нікому втратити дитину. Це жахіття!
Видео там еще .("Их много"- єто я про публикации).
Света, кого мьі теряем... и кто останется....
У меня от всего происходящего сердце рвется на части.Сейчас читаю и плачу(
...додики
Пенсионеры, инвалиды и малолетки(эмоциональный "вкид"
ну и сдриснуть у кого получилось
Коли робили цей календар, я намагалася відганяти думки, що коли-небудь когось з нього не стане.
Але завжди розуміла, що гарантій немає, бо війні і смерті байдуже наскільки ти молодий, красивий, вмотивований і повен жаги боротися за країну і за життя.
За життя ти боровся 8 місяців, будучи в комі, після поранення і я дуже вірила, що ти викарапкаєшся.
А кожній новині про твої позитивні зрушення, тішилася, як дитина💔
В мене багато теплих і прикольних спогадів з тобою. Ти був супер добрий і безвідмовний.
Букет, з навчань з-за кордону, в день волонтера - Вадік.
Зустріти в Дніпрі посеред ночі і завезти під Оріхів - Вадік.
Купити Мак на всіх і привезти на бойові - Вадік.
Віддати свою броню і мою аптечку волонтерам на Херсон - Вадік, бо «я хвилююся, щоб там все було добре».
Витягувати кліщів з всіх собак в окрузі - Вадік.
Встигнути на потяг, коли шансів встигнути немає - Вадік.
І ще багато чого - Вадік💔
Я не пишу про тебе як про ВОЇНА, нехай це роблять побратими.
Я пишу про тебе як про ЛЮДИНУ і ти був крутий.
Честь🫡
Мені сьогодні ФБ нагадав про допис річної давнини. Автора пісні, військового Олександра Рожка, вже теж нема в живих:
Гарна пісня...