Доброго вечора, Шановна Хунта! Ви знаєте шо артисти пересувних цирків подлежать бронюванню від мобілізації… цікаво чому саме пересувних, бо стаціонарних ні?
- Циничный Бандеривець
- Гадания, магия
- 2024-04-09 19:25
5
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
Играть!
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Піздєц важлива новина! - пару десятків циркачів залишаться живими.
Або ще пару десятків пісюнів із тєліка, ті шо одне й те саме повторюють у марафоні...
ми про смерть чи про що?
Будуть пересуватись за кордон, кожного тижня наво група артистів. маруся дзвони в цирк
"всі хочуть потрапити до Раю, але водночас ніхто не хоче вмирати" (с)... Всі бояться стати "абхазією" або "придністров'ям" із приходом російського чобота або знову стати задвірками Росії, але водночас мало хто хоче докласти зусиль для того, щоб цього не сталося...
Я дивуюся лише тому що 95-ий квартал не заброньовано ОФІЦІЙНО, а тільки по між нами... ше й зарплату їм платять як військовослужбовцям )))
Я читала ось тільки про це. І про працівників канала 1+1 і інших теж))) Цей цирк вже заїбав. В нас майже 50 водіїв забрали...з екстренки...а цирк - заброньований
Дивно, в нас всі на броні.
Не всі.