Цинізм зашкалює. А воювати чим?
6
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
А ще додати вит!к про наш наступ,який й провалився завдяки зрад! та переривання постачання збро! тими ж Штатами..(
А хто буде воювати??? Зараз як що є 60-70% від штатки це вогонь частина… людей тупо нема…
цих якраз не завадило б...
Будемо сподіватися, що його заклик так і залишиться закликом. Схоже на те, що територію України хочуть "очистити" від українців. Для кого? Казати прямо не буду. Здогадуйтеся.
Цинізм зашкалює з першого дня війни. Чим більш вона триває тим більш запитань виникає. Але одно вже зрозуміло. Незважаючи на пафосний піздеж цих політиків в перемозі України вони не зацікавлені
Ой, да пішов він нахуй, разом з трампом і джонсоном, ублюдки
Під*ри