Таурус тепер тю-тю?
5
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
А з чого їх запускати? Рогаток таких в нас нема...
Згодна з Тетяною. Здається, цей "злив" - можливість спокійно закрити питання з наданням Таурусів. А то - дам-не дам...
Вибач, але мені здається, що ти морально "поплив".... Чомусь здається, що ти занадто болісно та особисто реагуєш на новини..
Та ні)
Я чомусь взагалі перестав сприймати новини... Чи то втома від ситуації дається взнаки, але все настільки байдуже стало ...(
Та це все така маячня. Цей "злив". На вуха не натягнеш. Ніхто і не збирався їх давати.
Схоже на це(