- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 16 годин тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 10 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 11 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 13 годин тому
-
Олег Хмурый 22 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 22 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Швидше за все, українці робили б те саме на їхньому місці. Чомусь згадалися Нові Санжари (прийом евакуйованих з Уханя з коронавірусом - якщо хтось забув).
Альтруистов.net. Або - кожен за себе.
Не скажи, є альтруїсти, є егоїсти, є альтруїстичні егоїсти (як я)) і є егоїстичні альтруїсти, які пруться від свого альтруїзму.)
Среди людей -да , а вот с государствами -всё обстоит иначе
«…Государство? Что это такое? Итак, слушайте меня, ибо теперь я скажу вам своё слово о смерти народов.
Государством называется самое холодное из всех холодных чудовищ. Холодно лжёт оно; и эта ложь ползёт из уст его: "Я, государство, есмь народ".
Это ложь!...
….
Государством зову я, где все вместе пьют яд, хорошие и дурные; государством, где медленное самоубийство всех называется - "жизнь"...
...Посмотрите же на этих лишних людей! Богатства приобретают они и делаются от этого беднее. Власти хотят они, и прежде всего рычага власти, много денег, - эти немощные!
Посмотрите, как лезут они, эти проворные обезьяны! Они лезут друг на друга и потому срываются в грязь и в пропасть.
Все они хотят достичь трона: безумие их в том - будто счастье восседало бы на троне! Часто грязь восседает на троне - а часто и трон на грязи.…» (Нитше)
Ось чому я не люблю,коли у відносинах між країнами починають вживати"брати", "друзі"...Нічого такого і в помині нема! Є тільки ситуативні попутники
Там теж є російський вплив. Північні "брати" свої щупальця скрізь встигли запустити.
Росіяни на цьому знаються...
На жаль...
Коли почалося "ах поляки, ах молодці", я ще подумала: "А що поляки за це захочуть?". Бо війна у нас, у них - нічого не змінилося, у них мир, у них розвиток економіки і власного добробуту. Степана Бандеру вони вважають різником і вимагають визнати його нацистським злочинцем, Волинь - своєю землею, Львів - однозначно своїм. Але на хвилі зачарованості поляками і їхньою допомогою ці мої питання звучали, як момент зрадойобства. А тепер як звучать ці мої питання?
Що там?
Польські «блокувальники» ріжуть тенти українських фур та висипають зерно на дорогу!!
На пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» польські автивісти висипають зерно з українських фур, – ЗМІ.
«Зрізають болгаркою замки та митні пломби, з кожної машини висипається по тонни три зерна», – повідомляє чоловік на відео. Хоч винуватців і було зафіксовано, поліція жодних заходів щодо них не вживала.
@smolii_ukraine
Немає слів...(((
..
Не відкрилось...
Того що: media is too big. Ролик для телеграму є задовгий.
Дякую