- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 21 годину тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 3 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 3 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 3 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 4 години томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 5 годин тому
-
Олег Хмурый 14 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 14 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Збираюся варити каву. Хоча... Ні. Краще нал'ю домашнього вина. Бо після кави захочу спати, а мені сьогодні ще багато треба зробити
А я пивко
Тру дктектив. Потім обзор
Про Сола дивилась?
Краще подзвонити Солу?
Гадаю так, краще йому дзвони)
Про якого Сола мова? В 4 сезоні детективи - жінки, одну з яких Джоді Фосткр грає.
Шучу, про дзвотити солу дивилась?
Ні, не моє
Найкращій сєрік
Не сперечаюсь, але кримінальні історії не мій жанр.
Ти його не дивилась чтолі?
Во все тяжкие починала колись
Про сола набагато цікавіше.
Подивлюсь
А во все тяжкіє доречі більше мелодрама ніж крімінал.
Та яка ж там мелодрама
кримінальна драма, на худий кінець
Подивишся і сама скажеш що то є мелодрама
Ніт, там що співають і плачуть (умовно)? Це драма
Мелодрама - розкривають духовний і чуттєвий світ героїв в особливо яскравих емоційних обставинах на основі контрастів: добро і зло, любов і ненависть тощо. Також супроводжується трагічними сценами
Яке відношення написане має до кустарного виробництва наркотиків. Де там любов і добр, духовний і чуттєвий світ?
Яке кустарне. подивись для початку всі сезони
Да яка різниця, це не мелодрама
Тобто ти не дивилась і сперечаєшься з тим хто дивився
Йду какать
Перевіряєш, чи не варить хтось каву?

Дивлюсь євроспорт, лежачи
Во шо грають?
Я снукер люблю .
Повтор дивлюсь Трампа з Си. Не дивилась вчора.
А взагалі дуже люблю Саллівана
Лежу
З ким, з вірусом?
Шо по температурі?
39
Ого! вірусняк?
Так. але не ковід. щойно зробила тест
Одужуй швидше! У вихідні тебе чекають великі справи))
Одужуй!
Дякую. в мене доглядальниця є.
Тоді я спокійний
Сьогодні додивився другий сезон цікавого серіалу. А третій сезон, схоже, буде пізніше. Хотів би дізнатися чим усе скінчиться. Зараз дивлюсь японський фільм. Дивні ці японці.
Подивись Жінка в пісках
Я слухав аудіокнижку з такою назвою.