Ходю по кімнаті туди сюди чекаю поки кавуська звариться. а ви шо?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-02-05 13:03
5
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
А шо, шило в жопі? Посидіти невзмозі?
У тебе такі складні процеси у житті, не уявляю, як ти оце все встигаєш
Обідаю. Потім буде кава
А як ти вариш? У турці чи в машині?
Кавоварка
Зрозуміло. Коли я варю каву, то не відходжу від плити, бо може витікти з турки.
Я зара в хаті де кавоварка не має автовідключення. тре також пантрувати. в перший раз думав розплавиться
Щодня каву п'єш?
А я не пішла сьогодні на роботу бо в мене з якогось хера температура зранку 39,5. При цьому ніяких проявів застуди
Аномальна жара тообто спека
жари поки що немає - чекаю
це все сосіські
Ні.це все непотрібні поради
Біда, бережи себе, може нирки? Визови собі саму себе.. по 103
Та ні. в мене нирки в порядку. це вірус. чекаю що вилізе. в п'ятницю двох з короною возила.
39.5 напружує якось... ти б все ж таки бодай тест на ковід зроби...
В мене немає. а йти немає сіл. ввечері зроблю.
Одужуй, Кицю...
Та одужаю. куди я дінусь. дякую. як гарно що тепер лікарняні електронні