Стан безпорадності. Давно відчували? Як позбавитися бо об'єктивних причин не має(
- Сью Кучеряшка
- Здоров'я
- 2024-01-05 22:56
9
все регионы Украины
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Прозак
Критерій виконання - бажання позіхнути,ковтнути чи вздохнути
Я як лягу ттак то одразу засну))
Можна сидячи, але там трохи по-іншому
Коли твоїм життям розпоряджаються інші -яка може бути "порадність"?
Періодично відчуваю. Найдієвішим для мене виявилась фізична праця.
Давно. Правда, причина була. Коли від людини, як їй здається, нічого не залежить, то накриває стан безпорадності. Кожен день схожий на любий інший. Такий собі "день сурка". Діяла двома засобами. Робила щось таке, чого не робила раніше, чого і в планах не було ніколи. Або починала планувати щось на дуже віддалений термін. Може, навіть, нездійсненне в принципі. Обидва засоби для мене виявилися дієвими.
Можна переплутати зі станом заїбалася..тому об'єктивних причин не має
А может все-таки есть причина? Война еще та причина.
Взагалі це вроджений рефлекс ... ну начебто з ним боротися можна
Звісно... Зосереджуюсь на дальніх цілях... Розмовляю з малою і сестрою. З подругою ще