Я останні роки дуже любив бурбон... і раптом мене різко переключило на односолодовий, а смак бурбона став неприємним... у вас таке буває?
5
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Буває. Але віски як не любила, так і не люблю)))
Бывает. Пила крепленую массандру, теперь только сухое или полусухое)
Наверное возраст)
Массандра красный портвейн 2 части стакана и 1 часть газировки) я на этом вырос)
А якже Jack Daniels? Він же такий смачний, як сітро у дитинстві
Як то травнувся бодягою під цією назвою))) ну а взагалі так ...борбон смачний своєю "різкістю.".. як сiтро але вже в дорослому житті)))
)
Буває, що роблю перерву. Наприклад, рибу не можу їсти частіше, ніж раз на тиждень. Так само з печінкою, тре перерви)
Я не перебірливий ... рідко буває що я чогось різко не хочу ... тим більше без причини
Може до якогось компоненту відраза пішла
Може просто набридло ...і організм зажадав іншого)))