Зараз МСЕК проходить. Перебував на довготривалому лікуванні. Отримав серйозну травму на передовій. На сьогодні без жодних виплат від Держави. Обіцяють до кінця року. Доброволець. Прості смертні, як ми, можуть зупинити корупцію? Або, де справедливість?

Відповіді (7)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Що до кінця року обіцяють?

  Якщо має убд, то треба звернутись до ПФ і подати документи на 75% знижку на комунальні. Якщо дадуть інваліда війни, то 100%. В любому випадку, якщо ще не в ЄДАРПі, то треба через ПФ подать заявку.

  Такс. Далі є пільгова іпотека для його і його родини. Тре ходити. Так просто нічого не буде. За ним бігати ніхто не буде

  • Кье Беням2023-11-18 11:17

   Вибачаюсь...що таке МСЕК?

   • Медико-соціальна експертиза

  • Хатаб2023-11-18 11:04

   Під гаслами боротьби з корупцією прийдуть інші корупціонери))) ... тільки жорсткий контроль з-за країни

  • Впоискахлета2023-11-18 10:25

   Треба до кожного випадку яскраво! привертати увагу .Щоб був галас,реакція ЗМІ та все таке інше.На "нас" вони не реагують(майже) ,за те західу бояться.наприклад - розмалювати обличчя червоним, та в пикет біля ради.червоним - зрозуміло чому.Взагалі так ходити по місту.

   Це моє таке "дивне" бачення.

   • ІНКВІЗИТОР2023-11-18 09:50

    Якщо в країні страшенна корупція, то говорити про справедливість, щонайменше, смішно. Прості люди таке явище як корупція зупинити не зможуть. Більшість народу такий стан справ цілком влаштовує. Інакше, на Майдані стояли б шибениці та щодня кров лилася б річкою за законом воєнного часу. Іншого способу подолати це зло немає.

    Щоправда, є два способи: реальний та фантастичний.

    Реальний - це прилетять іншопланетяни та подолають у нас корупцію.

    Фантастичний - це ми самі подолаємо корупцію в собі.

    • Zoya2023-11-18 10:02ІНКВІЗИТОР

     Я «пана лінгвіста» вже кілька разів, як цуцика мордою, в помилку тикала, але він вперто продовжує писати не чистою мовою… ти кацап, бо мови не знаєш???))

   • Рада Данко2023-11-18 09:44

    Бачила мульт про Рікі Тікі Таві? "Нет в мире справедливости"(с)

    Можуть чи ні "прості смертні" зупинити корупцію, не знаю. Знаю одне. Це "прості смертні" цю корупцію виростили та продовжують кормити.

    • Куди не плюнь -поняття моральності взагалі відсутне.А може і не в тому річ.Може тількі страх перед покаранням може бути дієвим , хоча я завжди уповаю на чувство сбст.достоинства

    • Та отож. А то у когось завжди винні бояре, а в когось президент чи його оточення. Себе усі вважають святішими папи.

     Для того, щоб був страх перед покаранням, воно повинно бути немінучим та для усіх верств суспільства.

     Невже хтось думає, що прийдуть "іншопланетяне"(тобто, технічний уряд) з якіхось "некорумпованих" країн, та наведуть в нас лад?

     З себе чомусь майже ніхто починати не пробує. Чому???

    • Наверное поєтому революции "наши" были не результативными-як оч1кувалось .Уничтожили , сковырнули - а всё остальное ни на йоту - ни на грамм не поменялось.именно поэтому я б учб.закладах саме це культивировала -все эти хреновы морально - этический нормы вбивала в головы , а не всякую дрессированную хрень - для пускания пыли в глаза.

    • Ось! Але... якщо в учбових закладах будуть "вбивати у голови" одне, а вдома буде перед очима протилежне, то нічого все одно не вийде.

     Дивись, у сусідей біля хвіртки на вулиці купа піску. Залишок від будівництва. В них багато котів, які сцяти приходять у хату, то вона цей пісок сипле до лотків. Пісок огорожений та накритий. Його кожен рік меньшає набагато скоріше, чим вона встигає використати. Хто краде? та сусіди ж! Бо в них дві собаки, які на сусідів не гавкають! Цікаво, що це навіть на крадіжку ніхто не вважає!

     Але є й інші люди. Був ще тільки один онук, з яким я гуляла по вулицям, бо спав тільки, якщо колиска рухалася. ну, й обронила гаманець. Там і гроші і картки і ліки (міні-запас). Вдома побачила, що нема, так до сліз... Пішла шукати без надії. Йду - на піньку лежить мій гаманець. Порожній. Ну, я навіть не здивувалася. У середині записка - Все знаходиться у хаті №... Тільки вдома буду ввечері.

     Ось такі люди теж є. То в мене ще є надія на краще)

    • Теория "плохого народца"? забей в youtube и внимательно посмотри разбор твоих убеждений

    • До чого тут "плохой народ"? Я десь за це казала?

     Мої переконання, то мої переконання. Хто що про них думає, мені якось до дупи. Я своє роблю

    • Ти плутаєш причину і наслідки тобто - не здатна зрозуміти першопричину.

    • "твої переконання" тобі насрані у мізки тими медіа, які ти дивишся. Люди усюди однакові в гамбурзі в мехіко в гонконзі в нью-йорку в токіо в київі і харкові. системи керування різні.

    • Рома, мені твої переконання теж не подобаються, то й що з того?

     Системи керування були побудовані пересічними громадянами, чи богом дані? Кінчай демагогію. Мені є з ким вести бесіди на тему формування відносин у різних суспільствах. На відміну від нас із тобою, то фахівці. І свої знання вони не з медіа отримують.

     Йди вари холодець. Не дратуй мене.

     пи.си. Першопричина зарита глибоко в історії.

    • може й тобі холодцю передати?

    • Мені зараз майже нічого неможна. Гадаєш, чого я така зла?

   • Марічка2023-11-18 09:43

    .ура

   Поставити питання
   Реклама

   Опитування

   Що для України буде перемогою?

   ГолосуватиРезультатиАрхів
   Реклама