Рослини з балконів прибрали?
8
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Звісно, навіть викопаyj те що за балконом.
На них кажуть то стрючки і грязь, і воно не вижеве. Але зворотні погрози не діють, мої малесенькі рослині зі мною, поки не приїде поліція з лікарями.
(с) GMTA
В мене ще більша частина на вулиці)
У мене нема там рослин.
Базилік в вазоні стояв .Прибрав .В мене дома з рослин - алоє і якась ліана що в'ється .І базілік
У мене в спальні джунглі, а на бальконі пуфік та кава
Охуенно! как жаль что Оксане похуй
Хочу також такого лакея
Что ж - соси
Давно вже.
Ще ні, але скоро приберу.