До речі, я вам не казала. Я отримала підвищення, мабуть тут я на довго?
- Ева Нагая
- Робота і кар'єра
- 2023-10-12 17:56
12
в реальном времени
Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Привітчик) скучили за тобою
Щиро вітаю!
Дякую )
Не хвилюйтеся, я тебе заміню на цій доріжці "міняти роботу раз в рік"
)
За це треба випить, а потім посєкатись
Та дай Бог! У сенсі, щоб робота і подобалася, й оплачувалася належним чином, і щоб колектив був більш-менш нормальний...
За це треба випити!

Ага ))
Это же отлично! Теперь сможешь приглашать здешних мужиков в ресторан за свой счет)
Та розмріявся ти
Вітаю.
Дякую
Вітаю. Казала.
Надовго? Це на пів року?
Ні. Це надовго. Це дійсно дуже крута робота. Ще й котики в офісі живуть
Це дуже важливо, щоб робота подобалась. Щоб не ходить на неї кожного дня, як на каторгу.
Тому я їх і міняю. )) А ця прям крута
Та я жартую!
Головний бухгалтер?
Заступник. Головного не хочу
Ок, мої вітання.