Оце нічка. Пожежа трохи не трапилась поверхом нижче. Тепер в мене ще одна фобія. Як так?
3
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Якщо поверхом нижче, то не страшно. У будь-який момент можна тих сусідів затопити. ))
Тримайся... До цього були випадки, що сусіди кажуть?
Були
Тре переїзжати...
Таких вистачає крізь
Ну так не трапилася ж? До того ж... Ти завжди можеш приїхати до будь якого хлопця з проекту..)) Якщо щось..))
І до дівчат, думаю, також ))
Та жах. Я згрібла кішку та пішла на вулицю. Але вже все ок. Дихати було нічім. І зараз воняє. Фі
Капец...(((
Та капець. Лежу і відчуваю цей сморід. Мабуть це ще надовго
Да цей сморід мінімум на тиждень і найгірше , що весь одяг та волосся натягнуть сморід ...((
Та волосся вже, але його помити можна, а от що з іншими речами робити? Сусід алкаш, це капець
Співчуваю.............
Дякую ))