Сьогодні день осінньої самотності... хто святкує? )))
9
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Нормальне свято. Принаймні краще, ніж день взаємної ненависті чи нетерпимості))
)
На бігмірі у мене був нік - Осень в душе
Цей настрій вивітрився.....я не один, мені є для кого жити
Моє свято...
Сьогодні день Джеймса Бонда також)
Тут лише один претендент на святкування такого
Видалено.
Нічний дощ к святкую..
Я. В ботсаду любуюсь хризантемами.
Ну ти й привід для святкування знайшов! Нічого веселішого нема?
Сумувати теж треба вміти) нехай краще такий привід ніж ті, що були останнім часом...