Дівчата, а давайте в кого з вас менше за всіх кабачків в холодильнику - та показує цейво... В тебе скіко?
- ВНВ
- Краса, стиль
- 2023-08-22 21:19
7
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
О боже тільки роздала вчора..сьогодні мабуть знову є
То ж було вчора, а показувати треба сьогодні
А сьогодні у мене відро помідорів
О! Якраз...буде гарний натюрморт...

Вляпався по самі помідори?
щось накшталт того
))
В мене лише терті заморожені на оладки взимку.
О, точно! Зараз частину перетру
Так смакує, літо нагадує…)) та й зручно. Напівфабрикат під кабачковий настрій.
Так
я в цьому році перший раз про такий спосіб почула і вже спробувала навіть, дійсно смачно) Але забула) Дякую, що нагадала, вже перетерла і по зіп-пакетам розклала)
Я сама собі таке придумала) не знала, що ще хтось дійшов до такої ідеї.
Треба було патентувати!
Треба ще петрушку з кріпом запатентувати)) весь рік заморожені в зіп-пакетах)) вимита суха нарізана трава. Як свіжа в стравах. А стеблі висушені в сушилці та змолоті на спецію) і щавель лежить нарізаний, і салат, і базілік… потім все як свіже. І швидко-зручно.
Я одного разу й корейську моркву заморозила, коли термін придатності був трохи не альо та було її забагато… а потім смажила потроху на піджарку. За рахунок спецій вийшло смачно.
Ось завтра мені привезуть морозилку....
Помідорки солодкі цілі теж добре… потім їх під гарячу воду в крані - швидко тільки шкірку зняти)) і різати на піцу замороженими, на гарячі бутерброди, відбивні по-королівські/французькі, інші страви.
Зупинись!
Мені ще не привезли морозілку!
Видалено.
Ти мене лякаєш
Видалено.
У холодильнику нема. 3 шт. дежать на ганку. Щось буду завтра робити....
В мене немає. тому я відірву тобі носа
Нема зовсім.
Показуй цейво)
Дулю чи що? Та будь ласка)
НІ ОДНОГО!
Тоді ти перемогла, показуй
20 баночок ікри? Вони вже у льосі.
Закреслюй! Швидше! Поки ніхто не побачив!
Багато, я непереможна))
Показуй свої кабачки
Була на вихідних у мами. Побачила, що у неї купою накидані валяються... А ти ж мене знаєш, пожаліла сиріт. Тепер у мене. Може завтра руки дійдуть до ікри
Може дойдуть, а може ні
Дойдуть, ти ж мене знаєш))