Польща в котре обіср.. ся.?
4
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
15
Рада Данко
14
Ice Hockey
14
Неперевершений...
8
Night traveler
5
Дмитро 7srv
4
Сонечко Яскрав...
1
А твои действия в такой ситуации? От тебя зависят жизни как минимум 30млн. твоих сограждан, и ты можешь войти в историю с последующей переоценкой твоих текущих действий по пока еще неизвестному результату, готов действовать жёстко и делать выстрел первым?
Підари розуміють тільки мову сили. Тому, я б збив порушників повітряного кордону
Взагалі, якась незрозуміла реакція.
На провокацію не відповіли, це може й добре.
А чому замовчували і не робили дипломатичних дій, це вже наштовхує на негативні думки.
У Варшаві також поінформували представників НАТО про цей випадок і викликали тимчасового повіреного у справах Білорусі в МЗС для пояснення (с).
На цьому все і скінчиться.
Звісно. І так вчинила б будь-яка інша країна.
ІМХО: поляки не самостійні у виборі реакції в цій ситуації. І я згодна, що наразі їхня реакція адекватна: вони не повелися на провокацію.
Я до того, що за нас ні за яких обставин ніхто не вписуватиметься, навіть якщо ми програватимемо. Хоча у Польщі казали, що впишуться у такому разі
Що означає "впишуться"? Польща і так допомагає чи не найбільше за інших. А якщо хтось сподівається, що за Україну, яка не є членом НАТО, хтось піде воювати, то це навіть дивно.