- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня, 22 години тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
Олег Хмурый 3 дня, 20 годин тому+1Охренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
Рада Данко 14 години тому+1Я сьогодні вже три рази пила. Зараз думаю - а чи... -
Олег Хмурый 3 дня, 20 годин тому+0Німецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Зараз відповідають
Всі-
-
-
Рада Данко 14 години томуЯ сьогодні вже три рази пила. Зараз думаю - а чи... -
Ice Hockey 2 дня, 17 годин томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
Ой, зараз передвиборчі флешбеки почалися
Есть два способа разложить нацию -
1 наказывать невиновных
2 не наказывать виновных
Із владою все зрозуміло давно. А ось такі сепарські гниди, звідки беруться? Звідки проукраїнській еліті взятися? "Націоналісти "та інші "патриоти", як потрапляють у владу, стають такими самими корупціонерами.
Я дійшов висновку, що в Україні неможливо перемогти корупцію. Вона у крові.
28 червня 2023 рік.
Місто Київ. Вулиця Бориспільська.
Їхав з автосервісу в другий автосервіс, де ремонтують наші військові автівки. Проїзджаю дарницький ринок і бачу картину.
Прямо поруч зі світлофором біля ринку стоїть військовий без кінцівки, біля своєї зламаної автівки. В руці зачеплений трос.
Звісно я зупиняюсь. Питаю скільки вже стоїш? Каже десь годину. Ніхто не зупинився.
Чіпляю трос за свою автівку. Тягну його під Бориспіль в сервіс, який біля його будинку.
Постояли покурили побалакали. Розмова про те, що ми вже нікому не потрібні. В переважній більшості.
Що у нього відбувалося всю цю години в душі. Навіть уявляти не хочеться.
Сором моїм землякам киянам.
Просто сором.
Пост не торкається всіх моїх друзів, хто допомагає нам. Він торкається байдуже «населеніє».
Зате диванних "икспертов" безлич. І тих хто ховається від ЗСУ - молодих, здорових, що п'ють пивко вечорами, міркуя що всі все роблять не так
На жаль..
Сподіваюсь, до складу наступного парламенту увійде конституційна більшість із числа учасників бойових дій, які воювали проти кацапських загарбників.
Було чи три чи чотири прывитань Залужного на цьому ресурси.
ЧОМУ,ТИ,ГНИДНИК,...такий проукраинський,аж НИ РАЗУ в цих питаннях не видмитився???
ЧОМУ???
тому що ти такий и як твий дид.......
Занадто багато охочих в'їхати на чужому горбі в рай. Мало того, що військові захищають і старих, і малих, і тих, хто з різних причин не вважає за потрібне воювати, то вони ще, виявляється, й у парламенті та загалом у країні мають порядок наводити... А, може, ви, панове, ще молоді й здорові, трохи напружитесь?
Чого ти досі на дивані? Твій зоряний час настав! Ми чекаємо на тебе, брат! Наблизь нашу перемогу!
Де ти чекаєш?))