Як полюбити себе?
9
в реальном времени
Играть!
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Тю...кладешь в руку і любишь..любишь...
Сіську?
Ні малий))) свою піську)))
Фу Таня, яка ти не культурна
Чому? це життя)))
Просто затямити, що ніколи не полюбиш ближнього, допоки не полюбиш себе.
Берегись сепсиса
Через БОРЩ
Звучит двусмысленно
Не дякуй
Цікаво, скільки той Браун вже заробив на цій книзі?
Хрін його знає
Тю.
Коротко і...не ясно))
Що вам складно любити? Свою душу чи тіло?)) перше людина не може любити/не любити, бо то є сама сутність, якогось відношення взагалі не потребує. Зазвичай люди не люблять своє тіло через недоліки.
Тут починати треба з елементарної вдячності за те, що воно вас терпляче носить і дає можливість жити в принципі. Хіба не гріх, свідомо роблячи йому шкоду заради своїх забаганок, ще й хаяти. Просто чорна невдячність.
Повністю згоден
Видалено.