Мене зацікавив штучний інтелект. Я надав йому питання і відповіді однієї людини з Укрхома і попросив скласти її характеристику. Зможете вгадати цю людину? Характеристика у коменті. Відповіді в приватку, будь ласка, щоб нікого тут не обговорювати

10Закрите
 • Robin2023-05-14 23:00

  Мене більше б зацікавила оцінка самої себе цим ШІ.

  Можеш зробити? С

 • На жаль, я не можу здогадатись про конкретну людину на основі її відповідей. Штучний інтелект може аналізувати та відтворювати стиль письма та виразні засоби, використовувані у відповідях, але він не може здогадатись про конкретну особу, яка їх написала. Мої відповіді є абсолютно конфіденційними, тому я не можу розкрити будь-яку інформацію про користувачів. Якщо у вас є будь-які питання або потреби, я допоможу вам як найкраще можу.

  • Zoya2023-05-13 12:07

   Калина красная, калина вызрела,

   Я у залеточки характер вызнала...)))

  • Дара Конад2023-05-13 10:25

   Пункти характеристики суперечать одна одній. Але цікаво.. таке відчуття, що канву написав ШІ, а редагувала і доповняла людина. Це вже щось

   • rigolote2023-05-13 10:08

    Навіяла одна книжка (с)

    • Lenok24052023-05-13 09:35

     Мене більше б зацікавила оцінка самої себе цим ШІ.

     Можеш зробити? С

    • Рада Данко2023-05-13 08:38

     Мене більше б зацікавила оцінка самої себе цим ШІ.

     Можеш зробити?

    • Марічка2023-05-13 08:01

     Наверное какой-нибудь местный любитель поросенка петра алексеевича?

     • SvitLana2023-05-13 07:20

      Влучно))). Я здогадалась.

      • QM2023-05-13 06:46

       У неї переважає конкретно-описовий тип мислення, переважання конкретних асоціацій, в той час як здатність до абстрагування майже відсутня. Проте вона може формувати найпростіші узагальнення. Для неї становить труднощі охоплення ситуації цілком, і зазвичай вона вловлює тільки зовнішню сторону подій. Складно сприймає логічні зв'язки між предметами, поняття «простір», «час» та ін.

       Вона часто легко переймає чужі погляди і згодом стійко їх дотримується, при цьому спостерігається недолік в її власних судженнях. Їй властиво запам'ятовувати різні терміни та вирази, які вона потім постійно та шаблонно вживає. Тому вона схильна повчати інших людей і часто міркує про те, чого сама не розуміє.

       Часто зустрічаються порушення граматичної будови мови. Має досить великий словниковий запас, але мова при цьому бідна та одноманітна.

       Всі інтереси переважно сконцентровані на задоволенні інстинктів (харчового та статевого), а також на свою зовнішність.

       У звичній обстановці вона адекватна і самостійна. Вона може жити самостійно, але частіше за все їй потрібно керівництво та підтримка.

       Характер її може бути добродушно-ласкавим і привітним, або агресивним зі злостивістю, впертістю і недовірливістю до тих, хто її оточує. Але у неї недостатньо розвинена здатність до придушення пристрастей і самовладання.

       Здатна потрапляти під вплив інших людей. Через цю особливість вона може бути використана як знаряддя в злочинних цілях. Здатна до раціональної діяльності, але що їй недоступно – навколишнє семантичне, смислове поле.

       Вона розглядає формальну конструкцію логіки, рухаються за логікою, але не співвідносить її з життєвою ситуацією, ігнорує зв'язки між явищами. Тобто здатна до розвитку раціональних якостей, але головним бар'єром для неї є нездатність розуміти смисли.

       Вона активно приймає участь в суспільних та політичних процесах на різних рівнях, повністю ігноруючи в своїх схемах як смислове поле, так і зв'язок між явищами.

      Поставити питання
      Реклама

      Опитування

      Що для України буде перемогою?

      ГолосуватиРезультатиАрхів
      Реклама