Як завжди я пропустила найцікавіше 😐
ППО збили супутник НАСА, впав метеорит чи НЛО? Шо відбувається?
2Закрите
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Цикаво живєм.Может даже в кавічках. Еще не разобралась
Я бачила спалах. я так розумію - нам не скажуть що це було
Повезло.
Я теж так думаю. Ось що пишуть"В НАСА заперечили падіння свого супутника. Вони що, Попка не читали? Ми вже й від його уламків людей убезпечили, а тепер по новій щось писати?...
А якщо серйозно, то легкість, з якою офіційні особи військової адміністрації знаходять для нас пояснення складних речей, викликають спантеличеність. А Єрмак ще й заявив про застосування ППО. Привід для роздумів про інформацію, яку нам подають, на майбутнє..."
Информации как -таковой (видимо) не существует(для "загала"
Есть только её интерпретация
Так