Всі ми тут такі різні. Хтось цінує наше мовчання. Хтось наші слова. А хтось любить нас просто за те, що ми є в їхньому житті! ...?
- SvitLana
- Психологія
- 2023-04-19 12:31
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Можливо так і добре, що всі ми різні. Кажуть, протилежності притягуються, але я не дуже в цьому впевнений. Гадаю, це стосується магнітів, а не людей. Якщо хтось радіє нашому існуванню, то це не наша заслуга, бо ми неспроможні якось контролювати свою появу на світі. Ми можемо лише радіти тому, що на життєвому шляху зустріли ту чи іншу людину. Хоча це моя суб’єктивна думка.