Чому так важко тобі сприймати критику в свій адрес?
2Закрите
Играть!
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Якщо критика конструктивна, то прислухаюсь. Але... то дуже рідко буває. А критика типу "дура, що ти можеш розуміти?" викликає тільки огиду до критикана)
Про Зоряна мова? Бо пливе його замок з піску
Ні.
Може на свій замок краще глянеш?
Навіть Ліна, людина, яка задає питання копіюючи статуси із соцмереж, помітила твій замок. Що маємо, те маємо)
Типу вона сама дурна і та помітила. Класно ти її опустила.
Скажи їй, що не «в свій адрес», а на свою адресу. От тільки я знаю, що критику на свою адресу ніхто не любить, навіть якщо робить вигляд, що сприймає її. Знаєш чому? Тому що нормальна людина себе любить, а критика «підрізає» цю любов.
Він, це він
Що він?
Не типу вона, в типу він
Там наче жінка в профайлі. Ще один гей?
Ну ти ж був Юлією Вишняк, хоч і нетривалий час... і нічого... чи став від цього геєм?))