- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 9 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 9 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 9 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
-
rigolote 10 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 11 годин тому
-
Олег Хмурый 20 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Ну уж какая это любовь ? любила б- сидела да ждала,а не жила с другим
Мабуть, розуміла, шо там нічого ловити - не покличе заміж
Це якесь садо мазо
Это практичность. Иногда жить с любимым не практично...Он может не обладать теми качествами для совместной жизни. И кстати, к тому с кем живут 20 лет тоже возможно есть любовь, просто она другая, как к родному человеку
Люди можуть любити свої фантазії. Це не перетворює любов на щось інше. Повно пар, в яких хтось зраджує партнеру з роботою, чи з хоббі. Але чомусь це подружньою зрадою не вважають.
Якщо усіх влаштовує, усі задоволені, чому ні?
п.с. Якщо я чогось/когось не розумію,то тільки моя проблема)))
Есть такое у знакомых... только лет 10 длится...и муж знает обо всем )
і прощає
Ну а как бы они жили вместе ?)
Однак вона не кидає того, за якого вийшла за розрахунком. Отже, великих надій на справжнє кохання не покладає.
Звісно що не покладає, бо жінки таке нюхом чують
це про імміграцию
Душевну
Про що завгодно але не про кохання
А, по-моєму, тут все однозначно - любить його. Ну якщо не попустило за 20 років, то хіба не любов?
То вже не любов, а привичка.
Звичка до чого? Що її не помічають? ))
Кохання з часом переходить у просту звичку.
Любить? Але живе з іншим за матеріальні блага? У якому місці тут кохання?
Тоді залишилась би одна, бо той, кого вона любить, мав її з її любов*ю десь аж в сраці
Щось тут не в'яжеться в цій історії. Він такий до неї байдужий, що аж через 20 років розповідає, що "вона його придумала". Хтось тут лукавить))
Чого? Він прекрасно знає про її почуття, але вона йому нафіг не впала. От і говорить
Вони спілкуються? Якого милого він тобі це розповідає?
Ми всі спілкуємося, ми одна компанія
Нюхом чую - щось ти в цій історії недоговорюєш
Звісно недоговорюю. Я багато про них знаю.
Просто захотіла почути, що про це скажуть інші - люди "збоку"? Нічого путнього... бо в "задачі" забагато невідомих )))
Завжди цікаво, що можуть сказати люди з досвідом.
Всі люблять себе)))
Оооот, а це вже схоже на правду.
Душевний мазохізм якийсь...
Чому? Жінці важливо було "пристроїтися". І вона пристроїлася. А той, кого любила не сильно горів бажанням, видно
Ну тоді навряд чи йдеться про 20 років любові... там від любові, найімовірніше, лише фантазії залишилися.
О, і той чоловік так каже: вона мене придумала
І таке буває...
Мене бентежить в цій історії лиш одне: якщо вона тебе придумала, то, мабуть, ти таким хотів здаватися.
Не факт... Іноді люди (частіше жінки) наділять представників іншої статі рисами, які їм зовсім не властиві. Наприклад, хлопець подобається зовнішньо, тож дівчині хочеться, щоб у нього були ще й певні душевні якості. І вона найменші проблиски цих якостей гіперболізує... Якось так...
А в цьому випадку про симпатичну зовнішність взагалі не йде, повір мені, я бачила
Я ж лише можливий приклад навела. А можуть бути зовсім інші "вихідні дані". Ще один приклад. Є негарні люди, але до біса харизматичні, і там попри "ніяку" зовнішність - від обожнювачів (-чок) відбою нема. Буває, що через цю харизму їм можуть приписувати купу позитивних якостей, яких у них насправді нема.
Ні про що. "Отвлекалочка" від буденності.
А що саме відволікає?
Інше уявне життя
Тут не в курсі. Так глибоко цю тему не знаю.
Іноді фантазії повинні залишатися фантазіямі. Особливо, послідовні...