Людоньки, не відкриваються сповіщення, ви мені пишете у відповідь, а не можу побачити. У всіх так? Чи це лише мене покарали за прогули? ))
6
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
Играть!
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Тебе покарали бо у вас з Татьяною шури мури

О, я, я...покарай мене
Це точно секс?
Точно. Воно мене відкохало так, шонуйогонах
Покажи куди відкохало
Відбій! Відкриваються. Треба було ще позавчора про це питання поставити))
Тільки тебе. )
Ясно
Я нікому не пишу сповіщення)))
Ні, сповіщення на відповіді в питаннях. Не відкриваються
А..так це тільки в тебе
Та за шо
Бо ти якась загадкова
О бляха.. знову вінігрети))
Вже спробувала з іншого браузера зайти - ті самі яйця.
Та й чого ж я загадкова
А я знаю???якась модна
Урррра, сповіщення повідкривалися.
Я не модна, я дурна ))
Чому дурна? не вигадуй дурниць