Як вважаєте, ви змінились відтоді, як почали зустрічатися з особою протилежної статі? А що саме у вас змінилось?
- ІНКВІЗИТОР
- Знайомства, стосунки
- 2023-02-26 19:20
3
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
в реальном времени
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Відтоді я не можу бути самостійною) та залишаюсь інфантильною. Коли поруч чоловік, в мене завжди відчуття, що я маленька дівчинка
Ну так. Постійно "на стрьомє" )
А чому так?
А чуть завтикаєш - і вже попандос
Так може й непогано, ніж якщо без того?
Нічого не змінилось. я до чоловіків, як до дітей мати, ставлюсь.
Ну, що? Годую, по голівці глажу. А якщо не слухається, то у куток, поки не схаменеться)
Колись Женя Євтушенко в одній зі саоїх поем писав, що «в кожній жінці є щось материнське до мужчини». (с)
Не у всіх. Є жінки, які більш татка шукають у чоловікові.
Була в мене така знайома дівчина, котра хотіла знайти собі хлопця старшого років на 20 за неї, котрий би став їй чоловіком, коханцем та батьком водночас, замінивши батька, якого вона колись втратила.
Нічого поганого в цьому не бачу. Кожному своє