Збираєтесь святкувати Новий рік за старим стилем? А як саме? Що смачного готуєте?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2023-01-13 17:45
7
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Спекла пиріг з повидлом. І вже половину з'їла....
Непогано. Залиште трохи на завтра. )
Залишила
Ся збираємо. Ся наготували... Сливе 12 страв. Та якщо дасте горіхів - будемо кусати
Збираюсь. Не буду нічого робити по дому. Спеціально не буду нічого готувать. Є шуба, вчора робила. Плов і хек смажений в яйці.
Непогано.
Варю борщ
Првлн. )
Щи
Ні. Я не святкую. Тому нічого особливого готувати не збираюсь. В мене є відварений буряк. Зроблю салатик з хроном зараз.
А шо тобi лесця ся наготувала ? утку помыла к празднику ? не ту что едят а ту на которую ходят )
Нiт