З ким вам цікавіше ся спілкувати, з незнайомою дівчиною/жінкою чи незнайомим чоловіком? Особливо, якщо вона/він подобається вам з першого погляду.
- ІНКВІЗИТОР
- Знайомства, стосунки
- 2023-01-10 16:51
4
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Мені з людьми моєї статті меньше цікавіше ніж з протилежною статтю зазвичай. Але є виключення. В мене є такі подруги, з якими так цікаво, неможливо наговоритися і для цього не важливо де ти знаходишся і нічого не потрібно робити - ні пити, можна не їсти нічого, вони дарують емоційне наповнення...
Серед них є молоденька дівчина?
Так)
Тільки її цікавлять дуже молоді хлопці
Цнотлива?
З людиною, спілкуваня з якою мені цікаве.
Каждому человеку, которому ты даришь доверие, ты даешь в руки нож. Им он может тебя защитить или уничтожить...
Обома руками згоден!
Мені твої вуса ся подобаються ся Лискунчику
Ну, попроси якогось слюсаря чи ліфтера, щоб тебе полоскотав ними. Ти ж така бешкетниця.
То полоскочи мене Лискунчику
Ти така волохата, що аж лячно.
Попроси орангутанга. Нехай тебе полоскоче.
Все одно (мені дуже рідко подобаються з першого погляду, а ще рідше з другого)))