Під Бахмутом багато наших лягає. Нещодавно знайомий там загинув. А у Фейсбуці у стрічці чи не щодня зустрічаються пости друзів та родичів загиблих...?
5
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Коли вже цьому жахіттю прийде кінець? Стільки горя... Стільки загублених життів...
‼️ТЕРМІНОВ0! РОЗПОЧАЛАСЬ МАШТАБНА РАКЕТНА АТАКА ПО УКРАЇНІ. ВИЛІТ ВИНИЩУВАЧІВ😧 СПИСОК МІСТ ЯКІ ПІД ЗАГРОЗОЮ ПРЯМО ЗАРАЗ ТУТ👉 ‼️
Наших 100% не менше гине, як орків. А якщо з цивільними, то більше. То в них зеки та алкашня а в нас цвіт нації.
Колишнього колеги, уже покійного, син там загинув. А його брат кілька років тому наклав на себе руки, після АТО, видно, психіка не витримала. Як матері це пережити?... Дітей більше нема. Добре, хоч внуки залишились...
Чоловік вчительки малої загинув... Разом з майже 20ти річним коханням. Вони не переставали кохати один одного всі ці роки... Двоє дітей.
Війна і живих-здорових з серцевими ранами на все життя лишає
Вшануймо їх память думкою про них... про їх найвищий внесок у майбутнє України..