Интересно - а у нас на каминг- аут есть тут кандидаты? (из хлопців)Дивлюсь Доротюк. Примечательний коммент-" Шкода, що таких натуралів мало, бо саме такого чоловіка хочеться мати. "І що з цім робить?
- Впоискахлета
- Історія
- 2022-09-11 15:05
4
все регионы Украины
в реальном времени
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Рада Данко
59
Марічка
54
Вірляна
54
ВНВ
44
Сью Кучеряшка
39
Mr. Д'Артаньга...
39
GAEA
38
Night traveler
35
Юрий South
29
Сонечко Яскрав...
28
Zoya
25
Слава Петров
22
It's me Westwi...
13
Кье Беням
8
Chubchik81
7
Циничный Банде...
6
аннуся
4
Антонина Ивано...
4
Сид
3
Роман
1
Robin
0
Мужлан - це хтось невихований, демонстративно грубий... щось типу... "могуч, вонюч и волосат". Комусь, мабуть, подобаються й такі.
Взагалі, я згодна з Людою
Не знаю. Але нині модно хвалитися своєю нетрадиційною орієнтацією... як колись у рад. часи хвалилися джинсами "Левіс" чи ще якимись дефіцитами
Для людей флюгеров -наверное да. Но мы то серьёзные люди-и випромінюєм тільки те , що є в душі насправді )
Якщо чесно, я не розумію, нащо робити на весь світ повідомлення про свою "орієнтацію"... Та орієнтуйся собі на здоров'я. Чіпляються жінки (чи навпаки - чоловіки до жінок-лесбійок)? Ну так кажи кожній/кожному конкретно про свої уподобання.
То есть - мужланы никомуненужны?