Говорят, что Новодворская сказала когда-то, что это не Путин сделал Россию такой, а это она его призвала из глубин ада. Как же она была права?
- Alex UA
- Жители.укр
- 2022-07-14 15:29
7
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Умнейшая женщина была...
Так и есть.
Путіна привели росіяни. Це їхня відповідальність.
Новодворська саме це й мала на увазі.
Сьогоднішні коментарі росіян під новинами про вінницьке бомбардування, під фото загиблої дівчинки: "Мало, надо еще", ""Сегодня випью шампанского" і т.д.
Таке біосміття могло обрати нормальну людину в якості президента?
Це чудо-жінка! Я б з нею одружилася, якби вона була жива))
Хм...а це хіба одностороннє рішення?)))
Я впевнена в собі) вона була б моєю.
Ти так по-дитячому намагаєшся привернути до себе увагу!
Нічого подібного. Всі жінки, яких Я любила дались мені не легко, але дались!))
Навіть не пробуй переплюнути Зоряна!
Не буду)
Варя бы ревновала.
Я ж нічого не маю проти її двох коханців, от і вона хай не виникає)
Видалено.
Мудра жінка, людина з великої літери, провидиця
Она была права во всем. и про путина и про жителей дамбаса.