- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
-
-
-
Ice Hockey 2 дня, 21 годину томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
Дивись щелепу не виплюнь, кацапло смердюче.
Сам такой, то на хуторе у тебя так принято говорить
Ну, ти свій кацапський хутірець в степу з Києвом не плутай, сепар.
Правда очи коле
Ні. Неправда очі коле. А тобі, цап?
Цап, то твоя фамилия
Твоя. У баті запитай, Цап.
Секундочку, ты обманывал, ты обзывался, кто не прав
Я присягався казати тобі лише правду? До того ж, цап, я не обзивав тебе, а називав речі своїми іменами. А якщо правда тобі очі коле, то це твої проблеми, цап, а не мої.
Не воняй дед
Не смерди, москаль.
Так я не обманывал никого, никого не обзывал
чё ты развонялся 
Я радий за тебе, цапе. Продовжуй читати реєстри і тільки реєстри. Будь чесним піонером. Твоя кацапська батьківщина тебе не забуде.
Будет необходимость, загляну, проверю не брешет ли какая б.....на
Это зволікає, той втрачає. Дивись зараз, бо "правда" пройде повз тебе, цапе.
Видалено.
Видалено.
Нах
Видалено.
Нах
Это скорее Лесь, а точнее лось-интеллигент))
Ох уж эта Леська
Лось-десантник
Дед Афганец
цнотлывый лось))
Лось-шведский дипломат))
Лось-чаклун
А який вигляд має "Абраша", а жидівочка? Бо до Лесі тобі неймовірно довго.
Классно у тебя дед Ворона, получается быть пугалом, шо Леся, шо Штепа с метрошкой с соседкой и Адидей ) это же просто плоды твоего старого воображения, а точнее "парамнезия" это когда выдумки меняются в башке у шизиков местами с памятью и они доказывают, что это реальные события
Ніколи не подумав би, що в козлобородого ремонтника компьютерного заліза ще є диплом психіатра, і він щедро тут діагнози роздає. Хоча ні, він міг лікуватися у психушці та наслухатися подібних діагнозів. Ну, зізнавайся, москалик.
Ого как прогрессирует хвороба
Это про кого придумал 
Я тобі співчуваю. Можу навіть допомогти.
Ты можешь только обманывать, злиться и чепуху городить, а, и обязываться еще
Ти описав усе те, що сам і робиш.
Не переводь стрілки, сепар.
Сипор, это очередной признак твоего слабоумия дедушка
Повторюю, цап, не переводь стрілки. Твої антиукраїнські сепарські переконання всі знають.
Передай своим всем, что я крутил их вместе с тобой на длинной швабре, хам старенький
Перекажи всім своїм, щоб збирали манатки на Сибір. Там лісу багато. Буде на якій швабрі їх крутити. Тебе в першу чергу, москалик. ))
Пофантазируй дедушка
Не тресни 
Бачу, ти вже видохся, сепар. ))
Видалено.
Нах
Лось-националист
Це ти, шакал-онаніст.
Лось-педофил
Лось-уфолог
Лось-филолог
Шакал-пиздолог.
Лось-патриот